Teknik Servis Hizmeti

Teknik Servis Hizmeti

Bilgisayar Teknik Servis Hizmeti
Bilgisayar Teknik Servis Hizmeti

Sunduğumuz “Bilgisayar Teknik Servis Hizmeti” ile, teknik destek yönündeki talebiniz bize ulaştıktan sonra sorunun kaynaklandığı donanım, yazılım ya da kullanıcı hatasını tespit etmeye çalışırız. Bunun için;

  • Telefonda bilgilendirilme ve yönlendirme yaparak,
  • Gerekli hallerde uzak erişim ile doğrudan bağlantı kurup,
  • Bunlar çözüm sağlamıyorsa adresinizde “Bilgisayar Teknik Servis Hizmeti” sağlıyoruz.

Teknik hizmetin sağlanması esnasında tespit edilen arızalı bir donanım varsa öncelikle garanti takibi ile onarım/değişim yoluna gidiyoruz.

Sorunun kaynağını garantisi olmayan bir donanım oluşturuyorsa ilgili donanım ürünü veya alternatifi için uygun fiyat teklifimizi sunuyoruz ve onayı halinde değişim/kurulum/yapılandırma sağlıyoruz.

Sorun kullanıcı hatası ise kullanıcıya ilgili sorunu tekrar yaşamaması için gerekli eğitim ve yönlendirmeleri yapıyoruz.

Sunduğumuz “Bilgisayar Teknik Destek Hizmeti”, her biri alanında uzman ve sertifikalı personelimiz tarafından garantili olarak verilir. Elektronik cihazlarınızdaki arızaların nokta tespiti yapılarak gereksiz satınalmaların ve zaman kaybının önüne geçilmesini sağlarız.

Atlantik Yazılım ekibi olarak siz değerli kullanıcılara “Bilgisayar Teknik Servis Hizmeti” sunmak için her daim hazırız.