Veri Yedekleme & Güvenlik

Veri Yedekleme & Güvenlik

Bilgileriniz, üzerinde onca emek verip hazırladığınız raporlar, fotoğraf albümleriniz, işletmenizin muhasebe kayıtları, müzik arşiviniz…

Hepsi sizin için çok önemlidir. Bu emeğinizin dikkatsiz ya da kötü niyetli biri tarafından yok olmasını kimse istemez. Verilerin düzenli yedeklenmesi, bu bilgilere erişimi olan kişilerin güvenlik yetkilendirmesi gibi konular çağımızın en önemli konularından biridir. Bilgilerinizin güvenliğini sağlamayan bir sistem ne kadar kaliteli bileşenlerden oluşursa oluşsun bilgi kaybının telafisi çok ağır olabilir. Güzel bir anınızın fotoğrafı kaybolduysa, çalışanların aylarca girdiği bilgiler zararlı bir yazılım tarafından şifrelenip kullanılamaz hale geldiyse, firmanızın gizli kalması gereken ticari bilgilerinin bilmediğiniz kişiler tarafından elden ele gezmesi kesinlikle kabul edilemez bir durumdur.

Biz, bilgilerinizin ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Bu bilgilerin düzenli olarak yedeklenmesi ve güvenliğinin sağlanması uzmanlık alanlarımızdan biridir. İhtiyaç duymanız halinde size bu konuda danışmanlık vermekten mutluluk duyarız.